skrrtbrain wszystko ok, tylko wyjasnij czemu tak wiele osob u Was ma inne podejscie. Wrecz sa teksty "moga nam naskoczyc bo gramy na licencji Amiki" i jeszcze te gadki o spisku. Byla zbrodnia, jest kara. Co ma do tego fakt ze Wyborcza z wami walczy? Nic.
A to juz hit. Reiss zrobil to z milosci do Lecha
Cytat:
Nawet jeśli było jak było, pewnie wyglądało to tak. "Piotrek, k...wa masz autorytet, Tobie nie odmówią, a jeśli tego nie załatwimy, to lecimy z ligi." W****iające - tak właśnie w****iające (a niech lecą procenty) jest to, że wszyscy brali/dawali, wszystkie gwiazdki, kluby i klubiki. Jedni robili to dla kasy, do własnej kabzy, na *****i, wódę i hazard. Ale Kapitan jeśli cokolwiek zrobił to zapewne dla klubu, dla nas. Kto choć raz był na wyjeździe i widział Piotra jak podchodzi pod sektor po meczu nie ma wątpliwości.
Niezwykle rzadko wypowiadam się w takich sprawach nie znając szczegółów, ale nie będzie byle kmiot wycierał sobie gęby Piotrem Reissem i Lechem Poznań!
Proponuję rozpoczęcie akcji obywatelskiej. Na znak solidarności z naszym kapitanem, Lechem Poznań i Wiarą Lecha niech każdy nosi w klapie niebiesko - białą rozetkę, wstążkę, cokolwiek w barawch. Niech się ****a uczą co to jest Lech Poznań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|