Nie potrzebnie mieszasz te dwa posty , każdy odpowiada za siebie , zaś te przykłady o niczym nie świadczą ,jak i nic nie zmieniają .
Warto zauważyć do czego odnosił się hoho ,jak i nie wyciągać wypowiedzi z kontekstu ,bo to że Pis popierali ludzie raczej z "niższym" niż wyższym wykształcenie to fakt , konotacje mógł sobie darować ale rozumiem że był to żart
Co do tych mapek ,
Platforma podobno miała najwięcej zwolenników wśród młodych ? Więc ciężko dzielić tą młodzież na obszary nie mając jakichś konkretnych danych ,być może na tych obszarach właśnie głównie młodzież głosowała na PO .
Te wyniki matur były z jednego roku,sprawdzałeś dane w poprzednich latach ? Już nie wspominając o tym że ten rocznik chyba(nie chce mi się sprawdzać )się nawet nie łapał na ostatnie wybory .