Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 02.02.2009, 23:43
Ja chcialbym napisac dwa slowa w kwestii Marcina Baszczynskiego...

Otoz nie rozumiem dlaczego robi sie z niego takiego meczennika. To jasne, ze nalezy mu sie szacunek za lata spedzone w Wisle, ale rozpatrywanie tego w kategorii, ze on "tyle zrobil dla klubu", a klub mu nie pozwala odejsc jest dla mnie nie na miejscu. To nie byla jego łaska, charytatywne dzialanie, ze tu gral, za ktore klub jest mu teraz cos winien. Transakcja zostala rozliczona, jego gra w zamian za duze pieniadze. Z jakiej racji ma dostac cos nadprogramowo, co moze z jakis wzgledow nie oplaca sie klubowi ? Wisla przez te lata placila mu ogromne w skali kraju zarobki wiec jest z nim kwita. I trzeba miec tupet zeby jeszcze narzekac na swoj los bedac w takim polozeniu. Widac ta fabryka Petrescu nikogo nie nauczyla niczego...
Odpowiedz cytując