Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 02.02.2009, 23:18
równie dobrze można napisać że to projekt dla Legii czy Stal Stalowej Woli.

nie wspominając o tym że na taki stadion Polskie kluby wraz z władzami nie mogłyby sobie pozwolić.

Ot, taki pic na wodę fotomontaż.
Odpowiedz cytując