Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
1191
02.02.2009, 23:00
Gram Leeds, ale z tego co zauwazyłem w Polsce mistrzem został Lech a w LM gra Wisła, mam patcha 9.1, to też jakiś błąd?
Speedy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Speedy
Odwiedź stronę domową użytkownika Speedy!
Znajdź inne posty napisane przez Speedy