Wyświetl pojedynczy post
pchelcok
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 02.02.2009, 22:39
powiedzcie mi jak to jest z tym Managerem. Bo zająłem 5 miejsce w lidze i gram w el do LM...
Jestem kibicem, będę kibicem,
nie chce z kibicem po meczu dzielić się zniczem.
Nie chcę zostać z niczym, niczym żołnierz bez broni.
Chcę honoru bronić, lecz jako samuraj nie ronin...

...

ACAB
Odpowiedz cytując