jachting napisał(a):

|
Zawsze siebie lokujecie w lepszych grupach ,ta wiara w wyjątkowość, jest bardzo ciekawa .
|
hoho napisał(a):

to na PIS glosowali glownie z nizszym wyksztalceniem,no ale przeciez kazdy mimo braku wyksztalcenia moze byc artysta ,naprzyklad od rana orze ziemie a pod wieczor strudzony siada i pisze wiersze o bezsensownosci zywota ludzkiego (no i oczywiscie co 4 lata popiera PIS)
.
|
No to sobie pogadaliscie i daliscie nawzajem swietny przyklad ze jest
dokladnie tak jak mowicie
