Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2738
Stary 02.02.2009, 21:31
jachting napisał(a):Wyświetl post
Zawsze siebie lokujecie w lepszych grupach ,ta wiara w wyjątkowość, jest bardzo ciekawa .
hoho napisał(a):Wyświetl post
to na PIS glosowali glownie z nizszym wyksztalceniem,no ale przeciez kazdy mimo braku wyksztalcenia moze byc artysta ,naprzyklad od rana orze ziemie a pod wieczor strudzony siada i pisze wiersze o bezsensownosci zywota ludzkiego (no i oczywiscie co 4 lata popiera PIS)
.
No to sobie pogadaliscie i daliscie nawzajem swietny przyklad ze jest dokladnie tak jak mowicie
WISŁA PANY !!