Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2737
Stary 02.02.2009, 20:55
hoho napisał(a):Wyświetl post
Znamy miejsca przyszłych elektrowni jądrowych
Klempicz oraz Konin - to miejsca, w których mogą w przyszłości powstać elektrownie jądrowe.
Rząd chce przekonać Polaków, a w szczególności Wielkopolan, do tego typu energetyki. Ministerstwo Gospodarki i władze województwa zorganizowały w Poznaniu konferencję "Energetyka atomowa w Wielkopolsce szansą na rozwój".

Wiceminister Adam Szejnfeld jest przekonany, że teraz lokalizacja w Klempiczu nie spotka się ze sprzeciwem takim, jak 20 lat temu. Podkreślił, że teraz są inne czasy, a taka energetyka jądrowa, której skutkiem był wypadek w Czarnobylu, już właściwie nie istnieje.
No to trzymajmy kciuki. To w interesie nas wszystkich, żeby ta inwestycja się udała.

Co jakiś czas eugenika wraca w tej, czy innej formie. Widać zabawy w Boga są dla lewactwa pokusą nie do odparcia...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.02.2009 o godz. 21:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!