hoho napisał(a):

Znamy miejsca przyszłych elektrowni jądrowych
Klempicz oraz Konin - to miejsca, w których mogą w przyszłości powstać elektrownie jądrowe.
Rząd chce przekonać Polaków, a w szczególności Wielkopolan, do tego typu energetyki. Ministerstwo Gospodarki i władze województwa zorganizowały w Poznaniu konferencję "Energetyka atomowa w Wielkopolsce szansą na rozwój".
Wiceminister Adam Szejnfeld jest przekonany, że teraz lokalizacja w Klempiczu nie spotka się ze sprzeciwem takim, jak 20 lat temu. Podkreślił, że teraz są inne czasy, a taka energetyka jądrowa, której skutkiem był wypadek w Czarnobylu, już właściwie nie istnieje.
|
No to trzymajmy kciuki. To w interesie nas wszystkich, żeby ta inwestycja się udała.
Co jakiś czas eugenika wraca w tej, czy innej formie. Widać zabawy w Boga są dla lewactwa pokusą nie do odparcia...