Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7751
Stary 02.02.2009, 20:26
Cytat:
Zgodziłby się Pan na nową umowę z Wisłą?

- Jestem człowiekiem, z którym można się porozumieć, ale potrafię też walczyć o swoje. Wiadomo jednak jak klub od lat jest rządzony. Należy do jednego człowieka, od którego wszystko zależy.
Tę wypowiedź "Baszcza" należy zadedykować wszystkim forumowym malkontentom piszącym jaki to Bednarz jest be, i że nie ma transferów, i ogólnie że jest winny wszystkiemu co w klubie jest złe.
Odpowiedz cytując