Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 02.02.2009, 15:23
-S- napisał(a):Wyświetl post
Proponuję przeglądanie allegro- może "znalazca" będzie chciał zarobić na książkach lub plecaku.
No a jeśli tam nie będzie to pozostanie nadzieja że znalazca będzie na tyle uczciwy że wrzuci dokumenty do skrzynki i któregoś dnia przyjdą pocztą.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"