Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 02.02.2009, 15:15
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Tak był przywiązany, że pojechał aż do Krakowa negocjować kontrakt na dwa fronty. I jak Pyry dały mu lepszy, to wrócił jako "wierna barwom" ikona klubu.

Dobre żarty.
PODBIJAM i chyba tyle w temacie przywiazania barw Reksia do Lecha czy tam Amiki
Odpowiedz cytując