Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
5450
02.02.2009, 14:58
Panowie - Jak w programie bearshare ustawic zeby sciagane piosenki w folderze docelowym rozmieszczaly sie w kolejnosci sciagania, a nie alfabetycznie ?
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW