Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
967
02.02.2009, 14:50
Nie jest bo zauważ że zdecydowana większość zawodników z naszej kadry stanowiących siłę tej drużyny to zawodnicy którzy trenują i grają w Niemczech
"
Victoria Concordia Crescit
"
Agnieszka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Agnieszka
Znajdź inne posty napisane przez Agnieszka