A co oznacza że jest zawodowa lub nie

W czym ma się wyrażać to zawodowstwo

Liga jest organizowana pod egidą ZPRP która jest członkiem EHF. W lidze grają zakontraktowani piłkarze którzy żyją z gry w piłkę ręczną, codziennie mają treningi i mają sekcję kobiece i męskie od juniorów po seniorów.
Ktoś tu powiedział że Szmal jest abstynentem - skąd to info

Ja osobiście nie spotkałem w życiu piłkarza ręcznego który by nie napił się nigdy.
mcovalski napisał(a):

(....)
Wierzę, że będzie dobrze, jednak jako umiarkowany optymista twierdzę, że jeżeli osiągniemy brązowy medal to będzie sukces.
(....).
|
Mój post z 19.01.2009 r - i cieszę się że się nasza DRUŻYNA zdobyła medal i osiągnęła wielki sukces. Bo z osobistych względów i powodów mam dosyć już malkontenctwa Staszka Majorka ( trener olimpijskiej brązowej drużyny z Montrealu) że wszystko jest do dupy i on i tak jest najlepszym trenerem w historii a bez niego to bylibyśmy w dupie.
Dla mnie najlepszym trenerem reprezentacji będzie póki co Wenta.