Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1254
Stary 02.02.2009, 13:23
runner napisał(a):Wyświetl post
[B]Dla każdej firmy to prestiż budować stadiony pod Euro, zapewne gdyby Euro było w Krakowie (w co głęboko wierzymy) banery Polimexu lub jakaś flaga z ich logiem gdzieś pewnie będzie powiewała wokół stadionu.
Nie będzie powiewała, bo stadion i okolice rozdzielą między siebie partnerzy imprezy. Nie sądzę, żeby Polimex-Mostostal mógł sobie pozwolić (lub miał po co...) na wejście do tego grona. Ale do portfolio sobie mogą wpisać, jasna rzecz.
Odpowiedz cytując