runner napisał(a):

[B]Dla każdej firmy to prestiż budować stadiony pod Euro, zapewne gdyby Euro było w Krakowie (w co głęboko wierzymy) banery Polimexu lub jakaś flaga z ich logiem gdzieś pewnie będzie powiewała wokół stadionu.
|
Nie będzie powiewała, bo stadion i okolice rozdzielą między siebie partnerzy imprezy. Nie sądzę, żeby Polimex-Mostostal mógł sobie pozwolić (lub miał po co...) na wejście do tego grona. Ale do portfolio sobie mogą wpisać, jasna rzecz.