Bronowianin napisał(a):

|
Myślę że nie musimy się obawiać lekceważenia budowy naszego stadionu przez Polimex-Mostostal. Taka inwestycja to dla firmy bardzo duży prestiż i jeśli są tylko pieniądze na budowę to będą na pewno robić wszystko żeby wykonać prace jak najlepiej i bez poślizgów w terminach.
|
Dokładnie tak, Panowie nie piszcie teorii spisków, to nie film z Melem Gibsonem.
Dla każdej firmy to prestiż budować stadiony pod Euro, zapewne gdyby Euro było w Krakowie (w co głęboko wierzymy) banery Polimexu lub jakaś flaga z ich logiem gdzieś pewnie będzie powiewała wokół stadionu.
Jedynego czego można się spodziewać, to poślizg z terminem całkowitego wyposażenia stadionu i zagospodarowania terenu wokół.
Terminy, które są wymienione w przetargach, nie obejmują pełnej infrastruktury. Oddadzą nam stadion i zostanie 1-1,5 roku na inne wykończenia i drobiazgi (o ile coś możemy nazwać drobiazgiem). Miejmy nadzieję, że uda się wtedy poprawić niedociągnięcia rozwiązań typu wystające elementy klimatyzacji, poprawa elewacji itp.
Ja miałbym pomysł na wstawienie na całej długości trybun pasa elektronicznych banerów, gdzie przed każdym spotkaniem można by przygotować oprawę graficzną