Temat
:
Krakowskie kluby w niższych ligach
Wyświetl pojedynczy post
Wredny
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
114
02.02.2009, 10:06
czy Kmita ma zamiar sprzedac swoje miejsce w 1.lidze jakiemuś innemu, zamożniejszemu klubowi? acja typu dyskopolo...
Wredny
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wredny