Wyświetl pojedynczy post
Wredny
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 02.02.2009, 10:06
czy Kmita ma zamiar sprzedac swoje miejsce w 1.lidze jakiemuś innemu, zamożniejszemu klubowi? acja typu dyskopolo...
Odpowiedz cytując