Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
7742
01.02.2009, 22:42
wolfy
napisał(a):
A ja mam świetnego pomocnika na skrzydło. Nazywa się Robert Kubica i będzie wszystkich "objeżdżał".
Ale często ma awarie i szybko zdziera gumy.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
M152T4L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M152T4L
Znajdź inne posty napisane przez M152T4L