M152T4L napisał(a):

Znalazłem świetnego bramkarza dla Wisełki. Nazywa się Sławomir Szmal. Nie taki drogi, ale za to niezawodny. Mówicie że on gra w piłkę ręczną? Peter Schmeichel też zaczynał od piłki ręcznej
|
A ja mam świetnego pomocnika na skrzydło. Nazywa się Robert Kubica i będzie wszystkich "objeżdżał".
Tylko mi tu nie zaczynać z Pawłowskimi i Nowakami, po bany polecą...