Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7741
Stary 01.02.2009, 22:39
M152T4L napisał(a):Wyświetl post
Znalazłem świetnego bramkarza dla Wisełki. Nazywa się Sławomir Szmal. Nie taki drogi, ale za to niezawodny. Mówicie że on gra w piłkę ręczną? Peter Schmeichel też zaczynał od piłki ręcznej
A ja mam świetnego pomocnika na skrzydło. Nazywa się Robert Kubica i będzie wszystkich "objeżdżał".

Tylko mi tu nie zaczynać z Pawłowskimi i Nowakami, po bany polecą...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując