Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1661
Stary 01.02.2009, 22:19
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Pół roku temu Bednarz pytał o Pawłowskiego i usłyszał jakieś 2 mln E... więc trzeba czekać na rozwój wydarzeń. My go chcemy może i On chce do Wisły, ale na ten moment cena jest zaporowa. Na razie nic się nie da zrobić...
a do kiedy ma kontrakt _
Odpowiedz cytując