|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline
|
#1661

01.02.2009, 22:19
|
czesiu napisał(a): 
|
Pół roku temu Bednarz pytał o Pawłowskiego i usłyszał jakieś 2 mln E... więc trzeba czekać na rozwój wydarzeń. My go chcemy może i On chce do Wisły, ale na ten moment cena jest zaporowa. Na razie nic się nie da zrobić...
|
a do kiedy ma kontrakt _
|
|