Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 01.02.2009, 22:11
antony1906 napisał(a):Wyświetl post
A redakcja TWSD to po co tam pojechała, żeby sugerować Bednarzowi co ma robić z Baszczyńskim i Zieńczukiem i nagrywać to przez 10 min ? On doskonale to wie, nie musicie próbować być mądrzejsi od niego. O Burlige to już nikt tam nie zapyta, to nie Baszczyńskiemu robią krzywdę tylko Burlidze panowie.
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tez tego nie kumam - spodziewalem sie konkretnego wywiadu a dostalem cos w rodzaju rozmowy dyrektora sportowego z adwokatami Baszcza i Zienia.
Żadne pytanie nie jest zadane, by kogokolwiek pouczać, reprezentować zawodnika itp... Myślę natomiast, że zadane pytania reprezentowały wątpliwości wielu kibiców Wisły. Pytania są od tego, żeby na nie odpowiadać i tak też uczynił Jacek Bednarz. Burliga natomiast na skrzywdzonego na zgrupowaniu nie wyglądał...
Odpowiedz cytując