Schabek napisał(a):

Mamy nawet ekstraklase i 2 lige nawet mamy a i jeszcze mamy ekstraklase kobiet w piłkę ręczną
PS. google nie boli http://www.zprp.pl/
|
Kolego ja wiem że mamy lige . Ja się pytam czy ona jest zawodowa ! Kłopoty ze zrozumieniem ? Kibic_1906 dzięki za odpowiedz ! Tak jak myślałem................