Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#960
Stary 01.02.2009, 20:49
Schabek napisał(a):Wyświetl post
Mamy nawet ekstraklase i 2 lige nawet mamy a i jeszcze mamy ekstraklase kobiet w piłkę ręczną

PS. google nie boli http://www.zprp.pl/
Kolego ja wiem że mamy lige . Ja się pytam czy ona jest zawodowa ! Kłopoty ze zrozumieniem ? Kibic_1906 dzięki za odpowiedz ! Tak jak myślałem................
Odpowiedz cytując