Tiramisu napisał(a):

|
Trudno uwierzyć, że Ci z reprezentacji też,,, Wychodziłoby na to, że prawdziwym mężczyznom to nie przeszkadza w karierze sportowej. Czego nie można powiedzieć o kopaczach,, A może kopaczom nie przeszkadza alkohol tylko D&G, furki i blachary po bokach (najlepiej w liczbie 6 szt. naraz) i ogólne zepsucie,, Ciekawe, naprawdę.
|
Mają po prostu za dużo (kopacze), niewspółmiernie do umiejętności. Gówno potrafią, a kasy nie mają gdzie upychać. Przecież za takie marne kaleczenie sportu to powinno być tysiąc złotych i karnet na basen. Ale co zrobić, zepsuty rynek teraz dodatkowo Arabowie go jeszcze dobiją.
W ręcznej żeby zarobić trzeba być na prawdę dobrym i wyjechać za granicę (liga niemiecka itp.)