Tiramisu napisał(a):

|
Trudno uwierzyć, że Ci z reprezentacji też,,, Wychodziłoby na to, że prawdziwym mężczyznom to nie przeszkadza w karierze sportowej. Czego nie można powiedzieć o kopaczach,, A może kopaczom nie przeszkadza alkohol tylko D&G, furki i blachary po bokach (najlepiej w liczbie 6 szt. naraz) i ogólne zepsucie,, Ciekawe, naprawdę.
|
Wiesz, wypić a wypić to jest różnica, wiadomo że nie są jakimiś ostrymi wlewaczami. Trzeba wiedzieć kiedy można i gdzie. A stylu życia piłkarzy ręcznych i nożnych nie można w żaden sposób porównywać. Nie są tak popularni, a przede wszystkim nie mają tyle kasy.