Haha Balic olał sprawę z medalem ale ogólnie grał na tych mistrzostwach taką kiche że żal..A komentatorzy ciągle powtarzali że to największa gwiazda Chorwacji
BRAWO POLSKA!!
P.S. W mediach jest wolność słowa , Szmal mógł powiedzieć co chciał i bardzo dobrze , chłop ma jaja i charakter a nie tak jak nasi kopacze którzy wszystkiego się wypierają a później zapruci w 4 dupy chodzą (Ukraina 2008) , a GÓWNO osiągnęli w porównaniu ze szczypiornistami!
I Polska tym bardziej jest fenomenem że u nas jedyną halą z prawdziwego zdarzenia jest Spodek..

MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..