Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#952
Stary 01.02.2009, 19:56
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze ręczni lubią sobie wypić i nie jest to żadną tajemnicą dla osób siedzących w temacie.
Trudno uwierzyć, że Ci z reprezentacji też,,, Wychodziłoby na to, że prawdziwym mężczyznom to nie przeszkadza w karierze sportowej. Czego nie można powiedzieć o kopaczach,, A może kopaczom nie przeszkadza alkohol tylko D&G, furki i blachary po bokach (najlepiej w liczbie 6 szt. naraz) i ogólne zepsucie,, Ciekawe, naprawdę.
Odpowiedz cytując