Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#950
Stary 01.02.2009, 19:49
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Zaskoczony jestem postawą Chorwatów.

Rozumiem że porażka boli, rozczarowanie, ale podczas wręczania medali zero radości podczas trzymania pucharu za 2-miejsce.

Balic, ręce założone na siebie, nawet go nie dotknął. Niezły bufon.

Tym bardziej gratulacje dla Francji.

nie chce być nietolerancyjny czy coś...ale troche zachowują się jak pastuchy...a ten Balić to już przesadza...

zresztą, nie wiem jak to jest...ale mecz o 3 mejsce MŚ, a na trybunach z 1tys widzów...masakra. I tylko na "swoich" meczach komplet.


szkoda że Tłuczyński nie został najlepszym skrzydłowym.
Odpowiedz cytując