mozdzierz napisał(a):

Zaskoczony jestem postawą Chorwatów.
Rozumiem że porażka boli, rozczarowanie, ale podczas wręczania medali zero radości podczas trzymania pucharu za 2-miejsce.
Balic, ręce założone na siebie, nawet go nie dotknął. Niezły bufon.
Tym bardziej gratulacje dla Francji.
|
nie chce być nietolerancyjny czy coś...ale troche zachowują się jak pastuchy...a ten Balić to już przesadza...
zresztą, nie wiem jak to jest...ale mecz o 3 mejsce MŚ, a na trybunach z 1tys widzów...masakra. I tylko na "swoich" meczach komplet.
szkoda że Tłuczyński nie został najlepszym skrzydłowym.
