Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: PB
Offline
#
948
01.02.2009, 19:47
Polska wygrala brąz a Chorwacja przegrala srebro, rozumiem ze nie ukrywali uczuc ale zeby bawic sie pucharem w pilka parzy to troche nie wypada, zero radosci, az smutno patrzec
godzilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do godzilla
Znajdź inne posty napisane przez godzilla