Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#948
Stary 01.02.2009, 19:47
Polska wygrala brąz a Chorwacja przegrala srebro, rozumiem ze nie ukrywali uczuc ale zeby bawic sie pucharem w pilka parzy to troche nie wypada, zero radosci, az smutno patrzec
Odpowiedz cytując