Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 01.02.2009, 19:36
Zaskoczony jestem postawą Chorwatów.

Rozumiem że porażka boli, rozczarowanie, ale podczas wręczania medali zero radości podczas trzymania pucharu za 2-miejsce.

Balic, ręce założone na siebie, nawet go nie dotknął. Niezły bufon.

Tym bardziej gratulacje dla Francji.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując