|
Zaskoczony jestem postawą Chorwatów.
Rozumiem że porażka boli, rozczarowanie, ale podczas wręczania medali zero radości podczas trzymania pucharu za 2-miejsce.
Balic, ręce założone na siebie, nawet go nie dotknął. Niezły bufon.
Tym bardziej gratulacje dla Francji.
|