Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#939
Stary 01.02.2009, 19:00
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Po tym jak laliśmy wszystkich w drugiej fazie grupowej czuję lekki niedosyt...
Takich ludzi lubię mają jaja, ie to co nasze panienki... nawet podczas hymnu sprawdzają czy się dobrze uczesali...
Ja to tam się cieszę bo do II fazy przystępowaliśmy powiedzmy sobie szczerze z minimalnymi szansami na wyjście z grupy. A tu nie dość że wyszliśmy to jeszcze drugi raz z rzędu medal na Mistrzostwach

Ciekawe kiedy ta nasza reprezentacja Piłki Nożnej takie sukcesy odnosić będzie Bo za mojego życia napewno nie
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując