Ja to tam się cieszę bo do II fazy przystępowaliśmy powiedzmy sobie szczerze z minimalnymi szansami na wyjście z grupy. A tu nie dość że wyszliśmy to jeszcze drugi raz z rzędu medal na Mistrzostwach
Ciekawe kiedy ta nasza reprezentacja Piłki Nożnej takie sukcesy odnosić będzie

Bo za mojego życia napewno nie
