Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#937
Stary 01.02.2009, 18:06
Po tym jak laliśmy wszystkich w drugiej fazie grupowej czuję lekki niedosyt...
Takich ludzi lubię mają jaja, ie to co nasze panienki... nawet podczas hymnu sprawdzają czy się dobrze uczesali...
Odpowiedz cytując