Wyświetl pojedynczy post
Maniek_Olkusz
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5435
Stary 01.02.2009, 17:35
Jaka jest nazwa remixu z tego filmiku "18 116 km za Wisłą"
Ostatnio edytowane przez Maniek_Olkusz : 01.02.2009 o godz. 17:45.
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"

Odpowiedz cytując