Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Maniek_Olkusz
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!
Offline
#
5435
01.02.2009, 17:35
Jaka jest nazwa remixu z tego filmiku "
18 116 km za Wisłą
"
Ostatnio edytowane przez Maniek_Olkusz : 01.02.2009 o godz. 17:45.
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"
Maniek_Olkusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maniek_Olkusz
Znajdź inne posty napisane przez Maniek_Olkusz