premier mam podobne warunki do ciebie

187cm ,90 kg , itez jestem "za chudy" na silke chodze co rok od marca gdzies do konca wakacji (wiadomo szpan w wakacje

),ale oprocz poprawy jako takiej rzezby , nie za bardzo chyba moge liczyc na wieksza mase.mam dobry metabolizm ,wiec bez jakis odzywek sie raczej nie obedzie ,tylko tutaj nie wiem jakie byly by najlepsze,bo sa na sile,na mase i pewnie gro jakis innych ,ktora by byla najlpesza zeby "przytyc" ale nie tak po swinsku ,jak niektorzy kolesie ,ktorzy po niektorych odzywkach maja nawet 3 razy wieksze policzki niz mieli wczesnieji maja spasiona nawet gebe po takiej "kuracji"?