Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_ostrowiak
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Ostrów Szlachecki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#932
Stary 01.02.2009, 17:28
Brawa dla całej kadry za brązowy medal!!!świetny mecz o brąz w wykonaniu Polaków!!!
Odpowiedz cytując