Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_ostrowiak
Member
Od: 02.2008
Skąd: Ostrów Szlachecki
Offline
#
932
01.02.2009, 17:28
Brawa dla całej kadry za brązowy medal!!!świetny mecz o brąz w wykonaniu Polaków!!!
Wiślak_ostrowiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_ostrowiak
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_ostrowiak