Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: PB
Offline
#
930
01.02.2009, 17:10
igortsw
napisał(a):
Po tym wszytkim się tylko zastanawiam czemu piłka nożna, a nie ręczna jest sportem narodowym w kraju nad Wisłą.... Z drugiej storny gdyby szczypiornak byłby nr.1 to pewnie większośc z nas nie pisałaby teraz na tym forum, tylko na forum np MTTS
Kwidzyń
Brawo Polacy!
wypraszam sobie przekręcania nazwy mojego rodowego miasta
dzieki Igor
Ostatnio edytowane przez godzilla : 01.02.2009 o godz. 17:48.
godzilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do godzilla
Znajdź inne posty napisane przez godzilla