Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#930
Stary 01.02.2009, 17:10
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Po tym wszytkim się tylko zastanawiam czemu piłka nożna, a nie ręczna jest sportem narodowym w kraju nad Wisłą.... Z drugiej storny gdyby szczypiornak byłby nr.1 to pewnie większośc z nas nie pisałaby teraz na tym forum, tylko na forum np MTTS Kwidzyń

Brawo Polacy!
wypraszam sobie przekręcania nazwy mojego rodowego miasta

dzieki Igor
Ostatnio edytowane przez godzilla : 01.02.2009 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując