Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#929
Stary 01.02.2009, 16:52
Po tym wszytkim się tylko zastanawiam czemu piłka nożna, a nie ręczna jest sportem narodowym w kraju nad Wisłą.... Z drugiej strony gdyby szczypiornak byłby nr.1 to pewnie większośc z nas nie pisałaby teraz na tym forum, tylko na forum np MTTS Kwidzyn

Brawo Polacy!
Powód: kwidzyN!!! ;D
Ostatnio edytowane przez igortsw : 01.02.2009 o godz. 17:14.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując