|
Świetne wywiady pomeczowe:
[Dziennikarz] Dlaczego w pierwszej połowie tak kiepsko Wam szło?
[Szmal] To jest właśnie polskie dziennikarstwo sportowe, szukają dziury w całym.
albo
[Dziennikarz] Karol, czy teraz na każdej imprezie będziesz golić się na łyso?
[Bielecki, z kamienną miną] Nie jest to regułą, zobaczymy jak będzie.
Świetna ekipa, nie tylko sportowo, ale i osobowościowo. Gratulacje!
|