Wyświetl pojedynczy post
Zdzis
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#927
Stary 01.02.2009, 16:49
Świetne wywiady pomeczowe:
[Dziennikarz] Dlaczego w pierwszej połowie tak kiepsko Wam szło?
[Szmal] To jest właśnie polskie dziennikarstwo sportowe, szukają dziury w całym.

albo

[Dziennikarz] Karol, czy teraz na każdej imprezie będziesz golić się na łyso?
[Bielecki, z kamienną miną] Nie jest to regułą, zobaczymy jak będzie.

Świetna ekipa, nie tylko sportowo, ale i osobowościowo. Gratulacje!
Odpowiedz cytując