Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#924
Stary 01.02.2009, 16:45
Mówiłem że brąz jest nasz Brawo za dzisiejszy mecz!Jednak jest mały niedosyt że daliśmy dupy chorwacji...ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło za 2 lata musi być złoto
I
Odpowiedz cytując