Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#913
Stary 01.02.2009, 16:30
Gratulacje Chłopaki!!! dobry mecz, choć początek masa błędów, ale 3 miejsce na Świecie jest naszeee!!!
coś niesamowitego, przy takim zapleczu jakie jest w Polsce. Ewenement!
Odpowiedz cytując