Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#908
Stary 01.02.2009, 16:20
WIELKA POLSKA!
SZMAL! JASZKA! BIELECKI! CAŁY ZESPÓŁ I SZTAB SZKOLENIOWY , KIBICE KTÓRZY TAM POJECHALI = DZIĘKUJEMY!

PS. gdyby mecz z Chorwatami odbył się na neutralnym miejscu wynik byłby inny : )
Odpowiedz cytując