Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#904
Stary 01.02.2009, 15:45
No teraz strach sie bać bo 2 połowe to nasza pięta achillesowa w ostanich meczach...

Najbardziej ze wszytkiego cieszy mnie fakty, że w końcu Bilecki ma dobry dzień i nie boji sie rzucać (o ile sie nie myle 5/7 zdobytcyh) to dobrze bo ktoś taki w końcówce może być na wage złota
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując