|
No teraz strach sie bać bo 2 połowe to nasza pięta achillesowa w ostanich meczach...
Najbardziej ze wszytkiego cieszy mnie fakty, że w końcu Bilecki ma dobry dzień i nie boji sie rzucać (o ile sie nie myle 5/7 zdobytcyh) to dobrze bo ktoś taki w końcówce może być na wage złota
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|