Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#902
Stary 01.02.2009, 15:40
poczatek meczu to jakas parodia ale naszczescie sie pozbieralismy
w obronie jest super
gdyby nie atak to bysmy jechali DUnczykow jak tydzien temu
teraz trzeba uwazac - wiadomo 2 polowy mamy gorsze
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując