emsi napisał(a):

Inne jakieś tylko nie na słodko
|
Z mięsem? Czy np bardziej nietypowe ze szpinakiem i fetą?
Z mięsem do mieso mielone, dodać podsmazoną cebulkę, przyprawy, można boczek w malutkich kosteczkach. Wszystko przesazyc na patleni trochę, odcisnąć tłuszcz i do pieroga
Szpinak&feta. Szpinak, najlepiej w liściach, na patelnię na odrobini masła, dodać czosnek (albo nie,jak nie

), dusić chwilę. Pokroić fetę w malutką kosteczkę, najlepiej najchudszą (suchą). Chwilę poddusić, również trochę odcisnąć. I do pieroga
