Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5431
Stary 01.02.2009, 15:20
emsi napisał(a):Wyświetl post
Inne jakieś tylko nie na słodko
Z mięsem? Czy np bardziej nietypowe ze szpinakiem i fetą?

Z mięsem do mieso mielone, dodać podsmazoną cebulkę, przyprawy, można boczek w malutkich kosteczkach. Wszystko przesazyc na patleni trochę, odcisnąć tłuszcz i do pieroga

Szpinak&feta. Szpinak, najlepiej w liściach, na patelnię na odrobini masła, dodać czosnek (albo nie,jak nie ), dusić chwilę. Pokroić fetę w malutką kosteczkę, najlepiej najchudszą (suchą). Chwilę poddusić, również trochę odcisnąć. I do pieroga
Odpowiedz cytując