Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
5416
01.02.2009, 12:39
WislakWloszczowa
napisał(a):
Znacie jakis program do redukcji szumów? Nagralem cos komórka przez dyktafon ktora mialem w spodniach i troche szumi
w programie Audacity jest opcja "Odszumiacz", możesz też spróbować takiego programu jak Cool Edit
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza