ja mam takie pytanie do ekspertów
jestem średniej budowy, brzuch i nogi ćwicze poza siłownią. Ponieważ w związku z wiekiem zaczynam powili przybierac ot tak na wadze, postanowiłem to przekuc na mięśnie

Chciałbym chodzić na siłownie(tzn juz chodze i wolłbym zeby tak zostało) 2x w tygodniu+ raz basen+brzuch w domu+rower na nogi.
Da sie ułożyc jakiś sensowny plan na ćwiczenie 2x tygodniowo?
na razie ponieważ miałem dłuższa przerwę robię ćwiczenia na rózne mięśnie, ale tak za tydzień, dwa pasowałoby juz zacząć poszczególne partie