|
a ja na sam początek wrzucałbym info na główną stronę przed każdym meczem, oraz plakacik wrzucony na kilka słupów i puszczony w internet - tak żeby ludzie się zaczeli schodzić jak np na Sopronie, ludzie brali swoich znajomych itp
petycje mozna wyslac, ale jak sie zbierze wiecej klikniec, do Pana Ludwika, i poczekamy na oficjalne stanowisko co do męskiej druzyny koszykówki TS Wisła.
|