Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 01.02.2009, 10:09
a ja na sam początek wrzucałbym info na główną stronę przed każdym meczem, oraz plakacik wrzucony na kilka słupów i puszczony w internet - tak żeby ludzie się zaczeli schodzić jak np na Sopronie, ludzie brali swoich znajomych itp

petycje mozna wyslac, ale jak sie zbierze wiecej klikniec, do Pana Ludwika, i poczekamy na oficjalne stanowisko co do męskiej druzyny koszykówki TS Wisła.
Odpowiedz cytując