Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
992
01.02.2009, 01:56
Apoel wygrał kolejny mecz , tym razem na wyjeździe z ENP . Zwycięską bramkę strzelił Żewłakow, Kamil grał do 78 min. (Costa wszedł w 71 min za Hlia) . Zajmują nadal 1 miejsce.
Silvestro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Silvestro
Znajdź inne posty napisane przez Silvestro