Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#992
Stary 01.02.2009, 01:56
Apoel wygrał kolejny mecz , tym razem na wyjeździe z ENP . Zwycięską bramkę strzelił Żewłakow, Kamil grał do 78 min. (Costa wszedł w 71 min za Hlia) . Zajmują nadal 1 miejsce.
Odpowiedz cytując