Temat
:
Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
77
01.02.2009, 01:23
Przyznam szczerze, że nie przeglądałem tego forum, więc nie wiem, czy pytanie padło, ale zadam: jaka jest różnica pomiędzy studiowaniem informatyki, a informatyki stosowanej? Chodzi mi głównie o AGH, wydział EAIE.
Coolpick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coolpick
Znajdź inne posty napisane przez Coolpick