Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
5409
01.02.2009, 00:42
maTyS.
napisał(a):
a i jeszcze jedno w windows movie maker nie mogę dodać w ogóle tytułu do filmu ani żadnego tekstu ?
Narzędzia (u góry na pasku) - "Tytuły i napisy" i tam wybierasz, u mnie na Viście tak jest, jeśli masz XP to pewnie analogicznie
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza