Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5409
Stary 01.02.2009, 00:42
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
a i jeszcze jedno w windows movie maker nie mogę dodać w ogóle tytułu do filmu ani żadnego tekstu ?
Narzędzia (u góry na pasku) - "Tytuły i napisy" i tam wybierasz, u mnie na Viście tak jest, jeśli masz XP to pewnie analogicznie
Odpowiedz cytując