Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 01.02.2009, 00:21
Czy są na forum byli/aktualni studenci politologii na AP? Jeżeli by się ktoś znalazł to proszę o kontakt na PRIV ważne! (Sprawa dotyczy tylko ludzi którzy ukończyli II rok, mam pytanie o jednego słynnego wykładowcę).
Odpowiedz cytując