Temat
:
Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie
Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
76
01.02.2009, 00:21
Czy są na forum byli/aktualni studenci politologii na AP? Jeżeli by się ktoś znalazł to proszę o kontakt na PRIV ważne! (Sprawa dotyczy tylko ludzi którzy ukończyli II rok, mam pytanie o jednego słynnego wykładowcę).
Tom'ash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tom'ash
Znajdź inne posty napisane przez Tom'ash